Connect with us

Коррупция

Протидія адміністративним правопорушенням, пов’язаним із корупцією: результати роботи прокуратури за 2020 рік | СтопКор


Обласною прокуратурою вивчено та погоджено спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції складання 703 проєктів протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які у подальшому ними направлено до суду.

У минулому році за участю прокурорів судами розглянуто 434 справи, у яких порушників притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення стягнення у виді штрафу. Загальна сума накладених штрафів становить 151 тис. грн.

Серед цих порушників є: 3 державні службовці, 7 депутатів обласної ради, 79 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 290 службових осіб органів місцевого самоврядування, 55 інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Із загальної кількості порушників 145 осіб притягнуто до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю (несвоєчасне подання декларації), 289 осіб – за неповідомлення про реальний конфлікт інтересів або ухвалення рішень в умовах конфлікту інтересів.

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» органами прокуратури у 2020 році внесено 42 подання, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 службових осіб.

Органи прокуратури комплексно реагують на правопорушення, пов’язані з корупцією. Тобто не обмежують свою роботу лише участю в судовому розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, а й домагаються усунення наслідків, які ці порушення спричинили.

Як приклад, Харківською місцевою прокуратурою №1 під час розгляду у суді протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, зайнято активну позицію та доведено, що депутат місцевої ради винний у вчиненні в умовах реального конфлікту інтересів дій, пов’язаних з прийняттям незаконного рішення.

Після цього вказана прокуратура звернулася до суду з адміністративним позовом про визнання протиправним та таким, що підлягає скасуванню, відповідного рішення місцевої ради. За результатами розгляду цього позову суди першої та апеляційної інстанцій дійшли висновку про відсутність підстав для задоволення. За результатами розгляду касаційної скарги прокурора касаційний адміністративний суд Верховного Суду 12.11.2020 скасував рішення судів попередніх інстанцій та постановив нове рішення, яким позов місцевої прокуратури задоволено.

Робота органів Харківської обласної прокуратури на даному напрямку триває.


Пресслужба Харківської обласної прокуратури

Источник

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Коррупция

Правоохоронці Київщини розшукують неповнолітнього Келлі Джошуа Віталія | СтопКор


Працівники  Бучанського районного управління поліції розшукують неповнолітнього Келлі Джошуа Віталія, 16-ти років, який вночі  03 березня  близько 04:00 залишив місце проживання, що по вул. Калинова, с. Шевченкове Білогородської ТГ, Бучанського району. Наразі його місцезнаходження невідоме. Раніше неодноразово зникав та розшукувався поліцією.

Прикмети: на вигляд  17 років, зріст 175 см, худорлявої статури, волосся русяве, коротке, обличчя овальне, очі карі.

Одягнутий: зимова куртка зеленого кольору, темні штани, зимові черевики коричневого кольору. При собі може мати рюкзак сірого кольору.

При отриманні будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження хлопця телефонуйте на спецлінію поліції «102».

Відділ комунікації поліції Київської областіИсточник

Continue Reading

Коррупция

Підробили ПЛР-тест: на Балі українку відправили до в’язниці | СтопКор


На Балі затримали українку Олену Мухіну за підозрою в підробці ПЛР-тестів на коронавірус. Разом з нею за гратами також виявився її супутник — росіянин, колишній чоловік співачки Айзи Дмитро Анохін. Про це 5 березня передали в Telegram-каналі Baza, передає «Соцпортал».

Pidrobyly Test
Фото: t.me/bazabazon

Відзначається, що пара була затримана місцевими правоохоронцями відразу по прильоту на курортний острів в Індонезії.

Олена і Дмитро, згідно з діючими правилами карантину, пред’явили дані про тести на COVID-19, які необхідні для знаходження в країні. Але медичні документи мали підозрілий зовнішній вигляд.

Пильні поліцейські вирішили перевірити справжність довідок і зв’язалися з лікарнею, зазначеної в цих документах. З’ясували, що клієнтів з такими даними в даному медзакладі не було.

Цілком ймовірно, йдеться в матеріалі, медичний документ було підроблено в банальному фотошопі.

У підсумку обидва порушники COVID-безпеки були відразу ж затримані.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, в Україні зафіксовано понад 9 100 нових випадків COVID-19.

Коментарі

Інші новиниИсточник

Continue Reading

Коррупция

Обидчивый Фукс гнобит через суд «Обозреватель» Михаила Бродского


Фукса за это обвиняют в рейдерстве.

Хозяйственный суд Киевской области принял к рассмотрению заявление о банкротстве ООО “Золотая середина” (издание OBOZREVATEL) из-за невозможности выплатить российско-украинскому бизнесмену Павлу Фуксу компенсацию в размере 300 тыс. грн. Соответствующее постановление суда от 23 февраля 2021 года опубликовано в госреестре судебных решений, сообщает Укррудпром.

Заседание по делу о банкротстве состоится 11 марта 2021 года в помещении Хозсуда Киевской области.

В постановлении суда отмечается, что в заявлении об открытии производства по делу о банкротстве ООО “Золотая середина” содержится предложение заявителя по кандидатуре арбитражного управляющего для выполнения полномочий распорядителя имущества и подано заявление арбитражного управляющего Елены Беловой об участии в деле о банкротстве.

Ранее Фукс подал иск к “Обозревателю” по защите деловой репутации, по итогам которого Васильковский суд Киевской области постановил взыскать с ООО “Золотая середина” в пользу Фукса 1 млн грн в качестве возмещения нанесенного морального вреда.

Впоследствии Апелляционный суд Киевской области постановлением от 23 декабря 2020 года уменьшил размер возмещения морального вреда до 300 тыс. грн.

В свою очередь редакция издания OBOZREVATEL публично обратилась к президенту Владимиру Зеленскому, СНБО и общественности с просьбой защитить от рейдерского захвата издания со стороны Фукса.

“Бизнесмен Павел Фукс, который несколько лет назад бежал из России в Украину и стал фигурантом целого ряда антикоррупционных расследований украинских и мировых СМИ, пытается с помощью рейдерской схемы захватить издание OBOZREVATEL”, — сообщается на сайте издания.

В OBOZREVATEL заявляют, что в течение нескольких лет издание писало о схемах Фукса, в ответ на что бизнесмен подал в суд и выиграл.

“Мы не согласны с решением суда, но готовы “заплатить” за возможность писать правду. Мы готовы, но не можем. Ни он, ни его юристы не предоставили реквизиты для исполнения решения суда, не обратились в исполнительную службу, как это принято в подобных ситуациях”, — подчеркивает OBOZREVATEL.

По словам издания, юристы Фукса пытаются доказать, что компания якобы не способна выплатить компенсацию, одновременно блокируя любую возможность выполнить данное решение суда. В

Согласно данным Единого госреестра юрлиц и физлиц-предпринимателей, владельцами ООО “Золотая середина” выступают супруга и сыновья бизнесмена Михаила Бродского: Юрию Бродскому принадлежит 20,2%, Ростиславу Бродскому — 10,1%, ООО “Денди юа”, которое принадлежит Светлане Бродской, а также Ю.Бродскому и Р.Бродскому — 69,7%.

Чтобы не пропустить самое важное, подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Источник

Continue Reading

Новости в тренде